Makijaż permanentny

 

 

 

Makijaż permanentny to zabieg polegający na płytkim wprowadzeniu pod skórę pigmentów,które w naturalny sposób podkreślają naturalny kontur brwi,ust i kresek na powiekach.

Makijaż permanentny utrzymuje się do 2 lat.

 

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – METODA MICROBLADING

Jest to innowacyjna metoda makijażu permanentnego. Polega na narysowaniu w linii łuku brwiowego włosków o grubości włosa naturalnego, które maja na celu subtelne skorygowanie lub podkreślenie brwi. Metoda piórkowa uznawana jest za metodę bezbolesną, jednak wrażliwe osoby mogą czuć pewien dyskomfort. W tym celu przed zabiegiem jak i w trakcie na życzenie klientki znieczulam brwi. Efekt jest bardzo naturalny.

Metoda pigmentacji metodą włoskową nazywana jest również piórkową ze względu na wygląd narzędzia, którym wykonuje się zabieg. Przypomina pióro lub długopis do pisania, którym ręcznie, a nie za pomocą urządzenia mechanicznego rysuje się „włoski” w linii łuku brwiowego. Dzięki czemu uzyskujemy bardzo naturalny efekt. Jeśli mamy ochotę nieco przyciemnić brwi, podkreślić, zalecam połączyć metodę microbiading z metodą cienia.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – METODA CIENIA

W metodzie cienia pigmentacja brwi wykonana jest na całej powierzchni łuku brwiowego tworząc zarysowaną brew. Efekt końcowy przypomina brwi zaraz po hennie.   Prawidłowy kształt brwi jest niezwykle ważny dla wyglądu każdej kobiety. Makijaż permanentny brwi powinien być dokładnie dobrany w zależności od wieku i typu urody. Wpływa na samopoczucie i dodaje pewności siebie. Podczas zabiegu możemy zniwelować drobne niedoskonałości oraz pozwala zgubić asymetrie linii brwi. Makijaż permanentny może zatuszować również drobne blizny na brwiach. Sprawdza się również w przypadku ich braku.

Należy pamiętać, że makijaż permanentny brwi złuszcza się najszybciej z całego makijażu permanentnego. Jest zrobiony najlżej, żeby wyglądał jak najbardziej naturalnie i nie przypominał tatuażu, dlatego też zaleca się poprawę jego koloru już po około roku.

Wpływ na trwałość makijażu ma również użyty kolor. Im jaśniejszy barwnik, tym szybciej będzie potrzebna korekta.

 

URZĄDZENIE

Aparat CONTURE LINER DUO niezawodna niemiecka jakość

Wykorzystywany w makijażu permanentnym to sprzęt najwyższej klasy-jedyny na rynku,który posiada certyfikat medyczny.Został stworzony w oparciu o lata doświadczeń.Gwarantuje najwyższą jakość wykonania makijażu oraz higienę i sterylność potwierdzoną przez wielu lekarzy i audytorów medycznych.

Do zabiegów używa się jednorazowych,sterylnych igieł z chirurgicznej stali szlachetnej.W metodzie tej igła nie dochodzi do skóry  właściwej,ale pracuje bardzo powierzchownie.W związku z tym nie ma obawy,że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały nierówny tatuaż.Pigment wprowadzony jest równomiernie i po pewnym czasie jaśnieje z tą samą intensywnością na całej swojej powierzchni.

 

BARWNIKI

Barwniki do makijażu opracowane są na bazie substancji nieorganicznych i mineralnych.

Produkowane są jako produkty medyczne w sterylnych warunkach w laboratorium firmy Long Time Liner w Monachium.

Są bezpieczne dla skóry,nie wywołują alergii i mają działanie antyseptyczne,co potwierdziły liczne badania przeprowadzone przez Europejski Instytut Inspekcji.

Barwniki posiadają certyfikaty i spełniają standardy EEC i FDA dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress